Dlaczego warto promować markę za pomocą niestandardowych kalendarzy ściennych?  Być może zastanawiasz się, czy inwestowanie w druk kalendarzy ma sens w dzisiejszych, cyfrowych czasach. Rozwiejemy Twoje wątpliwości w tym artykule!

Dlaczego druk kalendarzy promocyjnych 2022 ma sens?

Zapamiętywanie każdego spotkania, wydarzenia i wieczornej randki może być trudne – zwłaszcza, gdy życie w dzisiejszych czasach jest tak intensywne. Dlatego klienci doceniają prezenty w postaci niestandardowych kalendarzy ściennych, a zwłaszcza gdy są to najwygodniejsze kalendarze spiralowane. Pozwalają one Twojej marce być tam, gdy klienci odliczają wszystkie wyjątkowe chwile w ich życiu. Natomiast z racji tego, że niestandardowe drukowane kalendarze ścienne są oferowane przez drukarnie internetowe w wybranych przez Ciebie motywach, możesz wybrać obrazy tła, które najlepiej pasują do Twojej firmy lub branży.

Zatem – gwarantujesz swojej marce długotrwałą, dobrze widoczną promocję dzięki kalendarzom na nowy, 2022 rok. Bez względu na to, jaki rodzaj promocyjnego kalendarza promocyjnego dla swojej marki wybierzesz, będzie to świetny sposób na pozostanie w kontakcie z klientami, którzy wykorzystują każdy dzień w jego pełnym  potencjale.

Druk kalendarzy z logo a korzyści dla Twojego biznesu

Konfigurowalne kalendarze spiralowane cieszą się popularnością wśród roztropnych właścicieli firm nie bez powodu. Wyobraź sobie efekt rozdania produktu promocyjnego, który będzie przypominał o Twojej marce przez 365 dni w roku. Ten prezent dla Twoich klientów, pracowników i potencjalnych klientów zostanie bardzo doceniony za swoją użyteczność!

Niestandardowe kalendarze ścienne – w jakiej formie podarunkowej je wykorzystać?

  • eleganckie podziękowanie,
  • prezent biznesowy,
  • dowód partnerstwa,
  • dodatek do torby z prezentami na targach w celu promowania świadomości marki.

Spersonalizuj dowolny z tych prezentów firmowych za pomocą logo lub zdjęcia swojej firmy, aby uzyskać praktyczny i spersonalizowany prezent – każda dobra drukarnia internetowa to dla Ciebie wykonana, będąc gotowa do pomocy dziś, jutro… i każdego dnia w roku. Tak jak Ty, dla swoich Klientów. Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, podarowanie kalendarza w prezencie świątecznym oznacza nie tylko podziękowanie. Ten oszczędny reklamodawca będzie im przypominał o Twojej firmie przez cały rok! Lub, jeśli wprowadzasz na rynek nowy produkt, otwierasz nową lokalizację lub planujesz specjalne wydarzenie, rozdaj bezpłatny kalendarz z tymi specjalnymi datami już zaznaczonymi w produkcie. Te artykuły promocyjne są również świetnym prezentem z zakupem online, ponieważ można je łatwo dostarczyć pocztą przy stosunkowo niskich kosztach pocztowych.

Jak zamówić kalendarze spiralowane 2022 zgodnie z oczekiwaniami?

Uzyskanie niestandardowych kalendarzy z nadrukiem Twojego logo nigdy nie było łatwiejsze, niż dzisiaj. Przejrzyj witrynę wybranej drukarni, aby znaleźć kalendarze spiralowane, które będą idealnie pasować do każdej firmy, organizacji lub wydarzenia. Dowolny kalendarz, który wybierzesz — tradycyjny, obejmujący cały rok, cotygodniowe notatki lub trzymiesięczne na pierwszy rzut oka — sprawi, że Twoja firma będzie prezentowana przez wszystkie pory roku.

Możesz wybrać niestandardowe obrazy, inspirujące cytaty lub jeden z bardziej popularnych motywów kalendarza ze zdjęciami: dzikie zwierzęta, kwiaty, pejzaże, ilustracje i nie tylko. Twoje logo zostanie nadrukowane odważnie w obszarze widocznym bez względu na to, który miesiąc jest oglądany – nie znikniesz z oczu potencjalnego klienta. Zobacz, co do zaproponowania w tej kwestii ma nasza drukarnia – a na pewno będziesz zadowolony.