Co jest nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia? Ilu jest ludzi, tyle poprawnych odpowiedzi na to pytanie. Choinka, barszcz z uszkami i spotkania z rodziną – to jasne. Ale jest jeszcze jedna tradycja, o której nie możemy zapominać – zwyczaj wysyłania do najbliższych kartek świątecznych. Obecnie nieco zapomniany, zepchnięty do lamusa przez życzenia cyfrowe – szybkie i wygodne, ale pozbawione duszy i osobowości. Ale to właśnie w kartkach świątecznych zawierają się nasze uczucia, poświęcony czas i uwaga, co każdy odbiorca w tych zabieganych czasach niewątpliwie bardzo doceni.

Format, zadruk, papier… Czyli dostosuj produkt do swoich potrzeb

Drukowanie kartek bożonarodzeniowych w naszej drukarni jest bajecznie proste. Masz do wyboru 4 formaty: kartki świąteczne dwustronne A6 (14,8 cm x 10,5 cm) i kwadratowe 13 cm x 13 cm oraz kartki dwustronne składane A5 do A6 ( 14,8 cm x 10,5 cm) i 26 cm x 13 cm do 13 cm x13 cm. Kartki świąteczne drukujemy dwustronnie lub jednostronnie.

Dzięki starannie wyselekcjonowanym papierom możesz uzyskać dowolny efekt: papier kredowy 350g o wykończeniu matowym to klasyczne, uniwersalne podłoże. Jeśli chcesz, by kartki były grubsze, wybierz kredę matową o gramaturze 400. Papier satynowany 350g ma większą biel i jest satynowy w dotyku – świetnie uwydatnia kolory i jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla marek premium. Satyna dobrze przyjmuje pieczątki i długopis, dlatego jest jednym z najlepszych wyborów do wydruku kartek świątecznych. Karton Arctica również dobrze sprawdza się w produkcji kartek bożonarodzeniowych – od zewnątrz jest powlekany, natomiast środek jest niepowlekany, dzięki czemu dobrze się na nim pisze i stawia pieczątki. Papier EcoRecycled 350g doskonale pasuje do projektów w stylu boho, rustic lub eco, a metalizowane papiery Curious Gold Leaf 300g, Stardream Silver 285g i Stardream Crystal 285g – do projektów w stylu glamour. Gold, Silver i Crystal mają w sobie połyskujące drobinki. Należy pamiętać, że na papierach kolorowych (Eco, Gold, Silver, Crystal) kolory wydruków będą wychodzić nieco inaczej, niż widać je na ekranie monitora. Poza tym elementy białe w projekcie na wydruku będą miały kolor papieru.

Kartki bożonarodzeniowe Premium

Jeśli chcesz, by Twoje kartki świąteczne były wyjątkowo eleganckie, zafoliuj je. Mamy w ofercie folię Soft Touch, która jest aksamitna w dotyku, folię błyszczącą, która rewelacyjnie wydobywa głębię koloru oraz klasyczną folię matową, która lekko gasi kolor, natomiast dodaje produktowi szyku. Pamiętaj, że po folii pisze się gorzej, niż po papierze lub kartonie. Twoje kartki świąteczne możemy zafoliować jednostronnie, jeśli chcesz ręcznie pisać życzenia lub składać podpis, lub dwustronnie, jeśli projekt uwzględnia życzenia i podpis.

Pomysł na kartkę świąteczną

Kartki bożonarodzeniowe mogą być rewelacyjną pamiątką. Na pierwszej stronie projektu możesz umieścić zdjęcie Twojej rodziny, które, już po odczytaniu życzeń, umieszczone zostanie w ramce. Najważniejszy jest świeży i oryginalny pomysł na kartkę świąteczną.

Jeśli potrzebujesz kartek świątecznych dla rodziny i przyjaciół, możesz zamówić niewielki nakład – drukujemy już od 10 sztuk.

Kartki świąteczne doskonale sprawdzają się również jako podziękowania za owocną współpracę. Jeśli prowadzisz swój biznes i chcesz obdarować kartkami świątecznymi swoim współpracowników i partnerów, dobrze przemyśl projekt tak, by Twoje kartki nie wylądowały w koszu, a ozdabiały biurka obdarowanych. W ten sposób kartki będą codziennie przypominały o Twojej marce i budowały jej prestiż.

Szybko, szybciej… Najszybciej na web-to-print.pl

Masz do wyboru termin realizacji Standard 48h lub Ekspres 24h – Twoje kartki świąteczne możemy wydrukować i nadać nawet w dniu złożenia przez Ciebie zamówienia.

Nie zwlekaj, od zamówienia tanich kartek świątecznych drukowanych ekspresowo z Twojego projektu dzieli Cię tylko kilka kliknięć!