Hola,

Z myślą o wszystkich klientach, którzy szukają tego produktu, a nie mogą go znaleźć, nasz zespół doszedł do wniosków aby ułatwić poszukiwania w internecie. W taki oto prosty sposób mamy zaszczyt przedstawić (werble….) MATY PODŁOGOWE.

Maty, które są sprzedawane przez inne firmy zazwyczaj nie spełniają oczekiwań klientów. Klej jest za słaby, nadruk się ściera, a najgorsze jak mata odchodzi razem z parkietem. Mamy na to sposób – wyjątkowe maty podłogowe pod krzesła, pod meble, dla dzieci – drukowane na folii polimerowej z laminatem podłogowym. Nadruk taki wytrzymuje dłuuugo (cały czas go testujemy pod krzesłem naszego kolegi), klej się trzyma, mata się nie przesuwa, a przy próbie odklejenia, kafelki nadal zostają na podłodze.

Wycinany po obrysie, z zaokrąglonymi rogami, w owal, koło – kształt zależy jedynie od Waszej wyobraźni.

Dostępny oczywiście Online w naszej Drukarni Internetowej, w terminie 24h! Kupić go można w bardzo prosty sposób (tak jak większość naszych produktów). Pliki potrzebne do realizacji: zdjęcie lub grafika oraz oznaczony krzywą kształt, po którym ma zostać wycięta mata. Aby ułatwić proces projektowania – trwają pracę nad makietami, które będziecie mogli pobrać z naszej strony.