Czołem!

Agencje reklamowe, studia reklamy i inne firmy zajmujące się szeroko pojętą poligrafią były, są i zawsze będą. Z roku na rok widzimy coraz większy przyrost takich firm. Oczywiście pełnią ważną rolę w świecie reklamy – bez nich znaczna część przedsiębiorstw reklamowałaby się jedynie pocztą pantoflową. Jak działa Agencja reklamowa? Otóż zajmuje się przygotowaniem materiału od A do Z, aby Drukarnia mogła go bezproblemowo wykonać. Zdajemy sobie sprawę, że Agencje czasami mają ciężkich klientów, dlatego chcemy to docenić.

Rabaty dla Agencji – czy warto?

Oczywiście, że warto! Każdy rabat jest lepszy niż jego brak :) Tutaj możemy je podzielić na 2 grupy:

  1. Rabaty od obrotu;
    Te zwiększają się wraz z ilością zamawianych materiałów. Im więcej Agencja reklamowa zamawia w danej drukarni, tym większy rabat otrzymuje
  2. Rabaty stałe;
    Stałe rabaty przyznawane na samym początku współpracy.

Podejście do rabatowania zależne jest oczywiście od samej Drukarni. W naszej – otrzymujesz rabat stały – 15% na wszystkie produkty dostępne w systemie online. W tym momencie zapewniamy wygodę dla Agencji. Niektóre Drukarnie w Polsce udzielają rabatu tylko na wybrane produkty – nasze podejście jest zupełnie inne!

… Sprawdź Tanie wizytówki: Web-To-Print.pl – prawdopodobnie są to najtańsze wizytówki w całym internecie. Do tego wygodny system zamówień Online i czas realizacji nawet 24h. Jeżeli preferujesz większy kaliber reklamy przygotowaliśmy także Plakaty XXL: Web-To-Print.pl, które dostępne są w najpopularniejszych formatach w Europie…

Mam Agencję reklamową – mogę dostać rabat?

No jasne! Wystarczy spełnić kilka warunków opisanych na naszej stronie: Program Partnerski dla Agencji: Web-To-Print.pllink. Po pozytywnym zweryfikowaniu dokumentów rejestrowych firmy, 15% rabat przyznawany jest dla wybranego konta zarejestrowanego w naszym systemie Online.
Dołącz do nas! Web-To-Print to dobra drukarnia dla agencji reklamowych!