Każdy przedsiębiorca szuka nowych sposobów na zareklamowanie swojego biznesu, a im te działania są bardziej oryginalne, tym większa szansa na dotarcie do szerszego grona klientów. Aby zawsze być o krok przed innymi i urozmaicić działania marketingowe, warto wykorzystać potencjał gadżetów reklamowych, które, odpowiednio dopasowane do profilu klienta idealnego, będą wciąż przypominać mu o Twojej marce, stale wzmacniając jej rozpoznawalność.

Jednym z najbardziej praktycznych i skutecznych gadżetów reklamowych jest kalendarz – jest on przecież niezbędnym elementem każdego biura czy pracowni.

W ostatnim kwartale roku pojawia się zapotrzebowanie na kalendarze. Właśnie teraz jest doskonały moment na projektowanie i drukowanie kalendarzy 2022.

Kalendarz jako nośnik naszej reklamy pracuje długo. Wprawdzie mamy ograniczony czas na jego dystrybucję wśród klientów i partnerów biznesowych, ale tego typu gadżet niewątpliwie znajdzie praktyczne zastosowanie w ich przestrzeni i zapewni nam całoroczną reklamę.

Projekt kalendarza ma ogromne znaczenie – ten przedmiot ma budować rozpoznawalność i pozytywny obraz marki. Oczywiście podczas projektu należy również uwzględnić preferencje idealnego klienta marki, tak, aby zechciał powiesić go w swoim biurze czy pracowni.

Po zaprojektowaniu kalendarza należy zlecić jego druk w sprawdzonej drukarni. Kalendarze drukujemy na profesjonalnych maszynach do druku cyfrowego i starannie wybranym papierze, dzięki czemu możemy pochwalić się rewelacyjną jakością druku. Kalendarze są estetycznie wykończone.

W stałej ofercie mamy
-> ścienne kalendarze spiralowane,
-> kalendarze biurkowe typu piramidka oraz
-> ścienne kalendarze jednoplanszowe.

Nasza oferta na kalendarze 2022 skierowana jest nie tylko do firm, ale także do klientów indywidualnych. Kalendarze spiralowane A3 i A4 zamówisz u nas już od 10 sztuk, kalendarze typu piramidka – od 4 sztuk, a kalendarze jednoplanszowe – od 5 sztuk.

Jesteśmy już gotowi na sezon kalendarzowy 2022. Zaprojektuj swój kalendarz, złóż zamówienie, a resztę zostaw nam: web-to-print.pl!